Vid!

iPhone ve iPad için Sosyal Video Paylaşım Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut18.8 MB
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciVeysel Berk

Vid! indir. Sosyal Ağ kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iPhone telefonunuza yükleyerek ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Vid! uygulaması sayesinde 6'şar saniyelik sürekli başa dönen videolar oluşturabilir ve arkadaşlarınız ile bu videoları paylaşabilirsiniz.

Vine uygulaması tarzında tasarlanan ancak çalışma prensibi olarak kullanıcıların uygulama üzerinden oluşturdukları videoları çoklu kurgulayabilmeleri, yorumlayabilmeleri ya da hashtag ekleyebilmeleri gibi özellikleriyle Vine karşısında farklılık yaratan uygulamaya Facebook hesabınız ile giriş yapabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde bulunan video (vid) ekle seçeneğini kullanarak 6 saniyelik videolar çekmenizi sağlayan Vid!, bu videoları oluştururken hızlı veya yavaş çekim, ön-arka kamera ya da odaklama özelliklerini de kullanabilmenizi sağlıyor. Ayrıca hayalet efekti de eklemenize olanak sunan uygulama ile videonuzu oluşturduktan sonra, Vine'a taşı butonunu kullanarak vid'inizi paylaşıma açabiliyorsunuz.

Tüm bunlara ek olarak lokasyon bazlı çalışma özelliğine de sahip olan uygulama yakın çevrenizdeki kişiler ile kolaj yapabilmenizi de mümkün hale getiriyor.

Vid! indir